PBF o anime The Slayers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gra Elohim

2 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Gra Elohim - Page 2 Empty Re: Gra Elohim

Pisanie by kath 12/2/2008, 00:05

piękna twarz ale jaka okaleczona.... i to oko tak zmęczone bojem... a gdyby sie tak nim zając... nie on nie jest dla mnie. niech spokojnie żyje swoim życiem. ciekawi mnie tylko co tu sie szykuje. a może lepiej nie pchać nos w nie swoje sprawy...- kładę sie na łózko i odpoczywam po śniadaniu.
kath
kath

Liczba postów : 15
Location : tam gdzie diabeł mowi dobranoc
Registration date : 27/10/2007

Powrót do góry Go down

Gra Elohim - Page 2 Empty Re: Gra Elohim

Pisanie by Grensid 14/2/2008, 15:24

Leżąc w ciszy i spokoju u siebie w pokoju, Twój słuch się z lekka wyczulił... Byłaś w stanie usłyszeć, że na dole pojawiło się więcej żołnierzy, których właściciel "Noclegu w Pełni" musiał pewnie ze sztuczną uprzejmością obsługiwać.
Przez Twój umysł obił się jeszcze raz głośny szept niziołka, pełen desperacji... "Wracaj na miejsce głupia!"... Jakbyś mogła zawalić jakiś plan, jakby on i jego towarzysze coś już wiedzieli, na temat przybyłych tu żołnierzy...
Na dole panował podniesiony gwar... Byłaś pewna, że krasnolud ożywił się na widok żołnierzy, mogłaś być pewna, że wywołał awanturę i zaraz zostanie aresztowany.
Grensid
Grensid
WildFire

Liczba postów : 414
Age : 33
Location : PoZnAń => taka tam wiocha ;]
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Gra Elohim - Page 2 Empty Re: Gra Elohim

Pisanie by kath 23/2/2008, 15:22

" o co chodziło Niziołkowi.. dlaczego tak przestraszył sie żołnierza i tego ze chciałam tam podejść... co chciał osiągnąć odzywając sie do mnie w taki sposób... a może on coś wiem i może nawet wie dużo... i dlaczego ten krasnolud tak sie awanturuje... przecież nie ma szans z przybyłymi żołnierzami... albo go aresztują albo co gorsza zabija.... ehhh... czy ktoś mi odpowie na te pytania ie mające odpowiedzi... ?
a gdyby tak pójść tam i zobaczyć co sie dzieje...
kath
kath

Liczba postów : 15
Location : tam gdzie diabeł mowi dobranoc
Registration date : 27/10/2007

Powrót do góry Go down

Gra Elohim - Page 2 Empty Re: Gra Elohim

Pisanie by Grensid 9/3/2008, 14:26

Rumor na dole nie trwał zbyt długo... Zapanowała niepewna cisza, w której wyraźnie odczułaś podenerwowanie nie wiedząc co jest grane. CR?
Grensid
Grensid
WildFire

Liczba postów : 414
Age : 33
Location : PoZnAń => taka tam wiocha ;]
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Gra Elohim - Page 2 Empty Re: Gra Elohim

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach