PBF o anime The Slayers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

+6
Hiro
Fi
Li
Lord of Nightmares
Layla
Syrio
10 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Czy forum powinno zostać zamknięte?

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Vote_lcap0%Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Vote_lcap100%Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Vote_rcap 100% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 1
 
 

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Syrio 23/6/2008, 19:41

Rok szkolny już się skończył, wakacje się zaczęły, zatem czas najwyższy cos zrobić z forum.
Oczywiście, głupio bym postąpił robiąc coś, nie konsultując się z nikim.
Według mnie, przydałby się całkowity reset i reorganizacja forum. Oczywiście nie we wszystkich, jak np. grach, ale już Offtop, czy jego pochodne znajdują się w okropnym stanie. Dlatego też postanowiłem założyć ten temat, żeby się dowiedzieć, co lud chciałby widzieć na forum, a co uważa za zbędne, żeby nie było żadnych niedomówień. ;/
Po uzbieraniu zadowalającej ilości opinii i propozycji, forum zostanie tymczasowo zamknięte, by wprowadzić ewentualne zmiany.

Co wy na to?
(posty nic nie wnoszące do tematu, typu "wspaniały pomysł, popieram", będą ignorowane, a w drastycznych momentach kasowane)
Syrio
Syrio
Doktor dziennikarstwa

Liczba postów : 88
Age : 32
Location : Temple Of The Dog
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Layla 23/6/2008, 22:38

Zgadzam się.
(hymmm... co by tu dopisać, żeby nie kasował posta? xD)

Uważam, że można by zrobić forum bardziej ogólne - zrzeszające ludzi o rożnych zainteresowaniach...
Layla
Layla
mała Lady Punk

Liczba postów : 348
Age : 32
Location : Kaer Morhen
Registration date : 15/09/2007

https://slayerspbf.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Lord of Nightmares 25/6/2008, 01:10

Jeśli pozwolicie posłużę się tu cytatem mistrza:
LoN napisał:318

Pierwszą zmianą mogłoby być skopiwanie layouciku z poprzedniego forum (bardziej mi przypadał do gustu [no bo.. czarny i... e... czarny o_oU])

Drugą pokasowanie części działów (o tym już zresztą pisałem) które są praktycznie tylko luką zapełniającą przestrzeń pomiędzy GRAmi a offtopem

[Przykład:

1. The Slayers + Naruto + Ouran High School Host Club + Death Note + BLEACH + Full Metal Alchemist + Fruits Basket = "M&A" w nadziale "inne"

2. Literatura + Kinematografia - likwidacja, tematy do działu offtop

3. Muzyka do nadziału "inne"]
Uważam, że robienie forum ogólnie o Anime będzie miało swoje plusy i minusy. Do plusów na pewno zaliczyć można dużą elastyczność działania i możliwość ściągnięcia nowych ludziów, osobiście jednak uważam, że rynek na fora o anime jest w miarę nasycony i ściągnięcie nowych użytkowników bez jakiegoś konkretnego planu, innowacji, raczej się nie uda. Decyzję w tym względzie pozostawiam adminom.

Nie lubie się powtarzać (chociaż... nie, tak właściwie to lubię) ale taka mnoga ilość działów przy tak skromnej liczbie postów i użytkowników naraża nas na śmieszność. Ja na przykład nie wchodzę na fora gdzie jest 50 działów a w każdym po jednym postcie. Wiem, że nie jest to krytyka zbyt konstruktywna, ale... na tyle mnie stać.
Lord of Nightmares
Lord of Nightmares
Filozof

Liczba postów : 84
Age : 36
Registration date : 21/11/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Syrio 27/6/2008, 18:10

Widzę, że bardzo dużo osób zainteresowało się losem forum. T_T Ale dobrze, skupimy się na uwagach Lorda. ;/

1) Layout: tutaj wychodzi pytanie; czy zostajemy na tym serwerze, czy może szukamy jakiejś innej przystani. Jeśli to drugie, postaramy się mu nadać jakiś przyjemną dla oka kolorystkę.

2) Tematyka: chyba największy problem. jeszcze dyskutujemy z panią admin o tym. Anime/manga i slayersi to główne pozycje, ale od tego jest ten temat, żebyście dali jakieś propozycje. Forum nie żyje samymi adminami nie.

3) Mnogość działów/tematów: optuję za bezkompromisowym zrezygnowaniem z działu spod znaku OFFTOP i reorganizacją działów. Żadnych tasiemcowatych gier typu "Trzy słowa", "Liczymy do nieskończonościu", czy nawet zwykłych skojarzeń. Zero nabijania postów, zero offtopowania, tylko konkretne posty na konkretne tematy. I przede wszystkim, przestrzeganie regulaminu - jak tylko przyłapie kogoś na łamaniu jasno określonych zasad... lepiej nie mówić. Dura lex, sed lex.

I tak przy okazji, coś ode mnie:

REGULAMIN - jak wyżej, żadnego łamania regulaminu. Dura lex, sed lex; stosowne kary za poszczególne wykroczenia. Tym samym status moda będzie nadawany osobom ODPOWIEDZIALNYM, którzy będą się wywiązywali ze swoich obowiązków.

EDIT: Może poprzez usunięcie kilku zbędnych działów uzyskam zadowalający poziom uwagi. Evil or Very Mad
Syrio
Syrio
Doktor dziennikarstwa

Liczba postów : 88
Age : 32
Location : Temple Of The Dog
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Lord of Nightmares 28/6/2008, 01:24

Em co jest grane? Fakt, mówiłem, żeby zlikwidować nadmiar działów, ale... chyba troszkę przegięliście ^^UU Nawet nie ma żadnego działu o M&A. (a przynajmniej ja do takowych nie mam obecnie dostępu)

Co do likwidowaniu offtopu, też w sumie byłbym za; ale to jest ostatni dział, który trzymał to forum w całości,więc w sumie należy się mocno zastanowić zanim się go usunie, żeby nie podciąć gałęzi na której się siedzi. xP
Lord of Nightmares
Lord of Nightmares
Filozof

Liczba postów : 84
Age : 36
Registration date : 21/11/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Layla 28/6/2008, 12:46

Lord of Nightmares napisał:w sumie należy się mocno zastanowić zanim się go usunie, żeby nie podciąć gałęzi na której się siedzi. xP

Jak widać Syrio się nie zastanowił
SYRIO, COŚ TY NAROBIŁ!!
TERAZ TO FORUM JUŻ JEST MARTWE I MOŻESZ ZAPOMNIEĆ, żE KTOś CI SIE TUTAJ WYPOWIE >_____<
Layla
Layla
mała Lady Punk

Liczba postów : 348
Age : 32
Location : Kaer Morhen
Registration date : 15/09/2007

https://slayerspbf.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Li 28/6/2008, 12:59

Brawo miszczu D:
I lepiej, żebyś miał na to jakieś sensowne usprawiedliwienie, bo takto zacznę robić tablicę na Twój grób ;]
Li
Li
Bez(sz)czelna niewinność

Liczba postów : 112
Age : 33
Registration date : 16/09/2007

http://sailorli.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Fi 28/6/2008, 13:14

A teraz moja wypowiedź, pierwsza od bardzo dawna. Powiem tak. Nie podoba mi się swawolne działanie Syria, to jest skasowanie OffTopu, nawet jeśli niewiele osób się wypowiedziało. To nie było rozwiązanie tylko upust Twojej złości. I na miejscu Lay skasowałabym Cię z adminostwa ale dobra. Można powiedzieć że dodałeś Gwóźdź do trumny.

Jeśli chodzi o zrobienie forum ogólnego, o kilku anime to... to już nie będzie nasz PBF. Były już pomysły aby zrobić forum o wszystkim ale nie wypaliły. Przecież my spotkaliśmy się tylko dzięki miłości do tego świetnego anime i genialnej mangi o nazwie Slayers (vel "The Slayers" vel "Magiczni Wojownicy").

Dwa, uważam że kolejne przenosiny to już przesada... Bo ile można? _^_. To na pewno nie pomoże a może zaszkodzić.

I Syrio, nie możesz ludziom zabronić zabawy. My się dzięki zabawie poznajemy, Offtop daje nam możliwość rozwinięcia znajomości. i nie pisz że od tego jest gg.

Syrio- następca Hitlera. I ty naprawdę sądzisz że to co zrobiłeś coś pomoże? _^_
Fi
Fi
inamorata

Liczba postów : 101
Age : 33
Location : Warszawacity xP
Registration date : 16/09/2007

http://www.karoa.deviantart.com/

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Li 28/6/2008, 14:04

Opieprzać Syria nie będę, bo tym zajęły się moje siostry, skoncentruję się na tym, co napisała powyżej Fi
Fi napisał:
Jeśli chodzi o zrobienie forum ogólnego, o kilku anime to... to już nie będzie nasz PBF. Były już pomysły aby zrobić forum o wszystkim ale nie wypaliły. Przecież my spotkaliśmy się tylko dzięki miłości do tego świetnego anime i genialnej mangi o nazwie Slayers (vel "The Slayers" vel "Magiczni Wojownicy").
Nasz PBF powoli zanika tak czy inaczej.. Większość przeszła albo na to forum spamera-lamera-mądrali Spirita, albo siedzi sobie w dziale na tanuki.pl. A na forum o m&a z pbfem każdy znajdzie coś dla siebie. Teraz w dziale o Slayersach nie wrzało, więc po mojemu wystarczy zrobić jeden temat, w którym ludzie będą sie wypowiadać a nie dział z kilkoma tematami po 3 posty każdy. Trzeba pozyskać nowych użytkowników, przede wszystkim i uniknąć śmierci tego fora. Bo należy przyznać, że zaniedbywane to ono było D:
Jeden dział na tzw. "Hyde Park" (zabawy etc.) i jeden dział na tematy luźne, z życia codziennego
Hmmmm...Trzeba by coś z layoutem zrobić D: Chociażby w zamian tego "phpBB" wstawić ładny obrazek.
Szkoda, że moderatorzy mają tutaj bardzo ograniczoną rolę ;/ A pomysł z przenosimy wydaje mi się bzdurny.

Siiiiiil kotku, dołączysz?;]
Li
Li
Bez(sz)czelna niewinność

Liczba postów : 112
Age : 33
Registration date : 16/09/2007

http://sailorli.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Syrio 28/6/2008, 14:14

Ech... chyba wczorajszy dzień mogę zaliczyć do niezbyt udanych w życiu. Fala krytyki na forum, stracenie wszelkiego szacunku u pewnej znajomej (nie, nie z forum) przez jeden, głupi i nierozważny e-mail oraz zdenerwowanie kumpla rozmową na GG... a mogłem wczoraj pojechać do Kazimierza Dolnego, bez dostępu do internetu. T_T*

Przyznaję, usunięcie większości działów nie było zbyt roztropnym posunięciem. Na początku chciałem je tylko zamknąć... ikonka "usuń" nawinęła się jednak dość szybko pod myszkę.
Ale co się stało, to się nie odstanie. Postąpiłem pod wpływem impulsu, chwili i zdenerwowania i rozumiem wszystkie głosy krytyki.

Druga sprawa - zabawa i integracja to jedno, ale udzielanie się tylko w jednym dziale, to zupełna brożka. Co prawda, usunięcie OFFTOPu nie było adekwatnym rozwiązaniem problemu, ale z drugiej strony doczesna sytuacja, gdy spośród kilkunastu działów, jedynie OFFTOP jest aktywny, nie jest zbyt wesoła. Uwaga Li jest jak najbardziej stosowna; zanim zakładamy dział, trzeba się upewnić, że będzie on aktywny przez stosunkowo długi okres czasu.

Chcecie, żebym się zrzekł adminostwa - zgoda, przyjmę to bez zająknięcia. Chcecie mnie zlinczować - ok, raczej na to zasługuję po wczorajszym dniu. Nie mniej jednak, staram się doprowadzić to forum do stanu jako-takiej używalności. Może ostatnie posunięcie nie było roztropne, ale plus minus próbuję zrobić coś, żeby nie umarło śmiercią tragiczną... a gadanie o tym, że teraz już po ptokach, to bzdury, gdyż forum to nie działy, a przede wszystkim userzy, którzy się na nim udzielają, a zacząć od początku zawsze można. (któryś raz z zrzędu) T_T
Syrio
Syrio
Doktor dziennikarstwa

Liczba postów : 88
Age : 32
Location : Temple Of The Dog
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Fi 28/6/2008, 14:30

Ja i tak sądzę, że zrobienie forum ogólnego to niedobry pomysł.

No tak, niech będzie jeden na zabawy i rozmowy ale bez przesady nie, można zupełnie o nim zapomnieć. Musi jakiś być :/

I rzeczywiście, rozdrabnianie na kilka tematów to może przesada. Można zrobić temat zamknięty o Slayersach, taka podstawowa wiedza: świat, postaci, rodzaje magii i czary itp. i drugi do własnych wypowiedzi, można w nim zasugerować o jakiego typu wypowiedzi nam chodzi, żeby nie było offtopu (tzn. ulubiona postać, parowanie, ulubiona seria, nielubiany bohater itp.).

A w dziale offtop/hyde park mogą być właśnie dwie zakładki: gry i tematy ogólne (da się chyba coś takiego zrobić z tego co pamiętam)...

Dobrze Syrio że wyrażasz skruchę. Na razie chyba nie zostaniesz usunięty z administratorstwa (Lay zadecyduje). Chwali Ci się chęć zmian ale jak sam zauważyłeś nie takim działaniem. No ale trudno już, za późno.
I wiemy że da się wszystko naprawić, to oczywiste. Tyle że z każdą nową reaktywacją to jest trochę inne, nie to samo forum. I teraz też już kolejny PBF umarł, rodzić się będzie nowy na popiołach starego.

No... to do pracy ;P
Fi
Fi
inamorata

Liczba postów : 101
Age : 33
Location : Warszawacity xP
Registration date : 16/09/2007

http://www.karoa.deviantart.com/

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Layla 28/6/2008, 15:21

Syrio napisał:
Przyznaję, usunięcie większości działów nie było zbyt roztropnym posunięciem. Na początku chciałem je tylko zamknąć... ikonka "usuń" nawinęła się jednak dość szybko pod myszkę.
Ale co się stało, to się nie odstanie. Postąpiłem pod wpływem impulsu, chwili i zdenerwowania i rozumiem wszystkie głosy krytyki.

Wypadałoby powiedzieć "przepraszam", wiesz? =__=

No, ale nie wazne. Stało sie to co sie miało stać i forum zamiast umrzeć śmiercią naturalną umrze tragicznie.

Skladki na pogrzeb nie są konieczne, Syrio zapłaci.

Z mojej strony tyle, dziękuję.

P.S. Co do administratury, to ty na pewno nadajesz sie na admina bardziej niż ja. Chwilowo zawieszam SWOJĄ działalność. Muszą minąć nerwy związane z tym, że moje "dziecko" (czyt. forum) jest w stanie śmierci klinicznej.
Layla
Layla
mała Lady Punk

Liczba postów : 348
Age : 32
Location : Kaer Morhen
Registration date : 15/09/2007

https://slayerspbf.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Lord of Nightmares 28/6/2008, 15:55

Jeśli chodzi o przywrócenie działów to chyba da się zrobić, gdyż ilości postów nie zmniejszyły się co doprowadza mnie do konkluzji, ze są one gdzieś zapisane, może główny admin jest w stanie je odzyskać, ty bym się nie przejmował.

Natomiast fakt faktem, forum żyjące na offtopie za długo sobie nie podziała, bo nikt nowy raczej nie dołączy do grupy ludzi, którzy znają się jak łyse konie i gadają o sprawach prywatnych (palcem nie będę pokazywał)

Z drugiej strony przedyskutowaliśmy już wszystko o znanych nam Animcach (a przynajmniej większość) i dalsza dyskusja kto jest lepszy Xellos czy Lina jest bezsensowna. Więc poleganie na tematach nie offtopowych nie ma sensu bo nikt nie będzie tam pisał, no może z wyjątkiem jakich szczególnych przypadków, gdy ktoś odkryje coś nowego.

Pewnym ratunkiem dla forum natomiast może okazać się czwarta seria, która da nam nowych userów (albo starych userów, którzy przypomną sobie o starych dobrych Slayersach) i przez przypadek zabłądzą na to forum. Musimy jednak być na to przygotowani i zapenić im coś czego nie dadzą im konkurencyjne fora. Myślę, więc, że najlepszym rozwiązaniem będzie ukierunkowanie go na M&A z ukierunkowaniem na slayersów (z MAŁYMI offtopami bez publicznego GG gdzie gadamy o prywatnych sprawach dwóch userów) i przeczekanie aż do prawdopodobnego napływu nowych userów. Oczywiście istnieje prawdoodobieństwo, że forum nie przetrzyma do tej chwili ale to chyba najlepsze wyjście.

PS. Czy ja naprawdę aż tyle napsałem? ^^U
Lord of Nightmares
Lord of Nightmares
Filozof

Liczba postów : 84
Age : 36
Registration date : 21/11/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Fi 28/6/2008, 17:55

Przykro mi Cię poinformować LoN ale niestety, ilości postów spadły. Ja mam równo 100 (bez tego), ty 75, Lay 346 itd. Natomiast nie wiem czy się da czy nie, Lay pisze że nie. Ja się nie znam więc się nie wypowiadam.

Większość gadała o sprawach prywatnych. A i wielu nowych przecież się wbijało. Pamiętam jak ty przyszedłeś, jak zastanawialiśmy się jakiej płci jesteś xD. I jak Kasia przyszła też pamiętam, mimo że nieśmiała to dałą radę. I sporo takich było, kto miał zostać to został. zauważ że nie wszyscy też tu pasowali, Ci odeszli.

To jest oczywiste, że nie można wiecznie gadać o tym samym. Ale uważam że mimo wszystko trzeba te działy stworzyć na nowo, znów poprowadzić dyskusję, trzeba otworzyć drogę dla nowych, zacząć ich sprowadzać. Ja osobiście mogę spróbować rozszerzyć trochę znajomość o Slayersach wśród znajomych z klasy lubiących m&a. I każdy z nas może zrobić to samo! i proponuję znów obejrzeć anime, sięgnąć ponownie po mangę. Może się też tak trafić że po obejrzeniu x razy zauważymy coś istotnego, czego na pierwszy rzut oka nie widać?

Ja mogę dać im Ciastka ;P
Forum przetrzyma jeśli się nim zajmiemy od razu. Ja ściągnę Lay i przywrócę ją do porządku ;P. Ona jest naszym miszczem, ma być przykładem.
Fi
Fi
inamorata

Liczba postów : 101
Age : 33
Location : Warszawacity xP
Registration date : 16/09/2007

http://www.karoa.deviantart.com/

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Lord of Nightmares 28/6/2008, 19:33

No więc mnie nie spadła ilość postów właśnie. A w tych działach, które pozostały Ty masz tylko 16 postów.

Tak czy siak gdybym dostał na godzinkę dwie admina mógłbym pogrzebać i zobaczyć co da się zrobić. Nie mówię, że można to zrobić, ale nie uwierzę dopóki nie zobaczę, zresztą i tak trzeba odtworzyć przynajmniej część działów.

PS: Wierz mi ja o Slayersach już raczej zbyt wiele więcej sie nie mogę dowiedzieć. (przynajmniej o seri TV i NEXT bo TRYa nie za bardzo lubię)
Lord of Nightmares
Lord of Nightmares
Filozof

Liczba postów : 84
Age : 36
Registration date : 21/11/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Hiro 28/6/2008, 19:46

Przepraszam, że się wtrącę, ale mam jedno spostrzeżenie: osiągnęliście przynajmniej tyle, że mamy wiecej aktywnych userów [w ciągu ostatniej doby] niż kiedykolwiek przedtem. Wink

Na temat reorganizacji nie będę się wypowiadać, bo uważam, że wszystkie mądre pomysły już zostały wypowiedziane. Poza tym i tak nikt sobie nic nie zrobi z mojego zdania. Póki co, popatrzę jak wam idzie, ale w razie czego możecie liczyć na moją pomoc w ratowaniu forum [jeśli rzeczywiście chcecie coś ratować].

Na razie jest wielkie bagno z tego ratownictwa, i tyle.
Hiro
Hiro

Liczba postów : 355
Age : 32
Location : Skądże! D:
Registration date : 21/09/2007

http://www.silven-avinen.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Syrio 28/6/2008, 22:12

LoN - chcesz tymczasowo admina? Jak dla mnie to nie ma sprawy. Zawsze trochę więcej rąk (klawiatur) do pomocy, w obliczu wycofania się Lay. A jak podołasz wyzwaniu, to pomyślimy w przyszłości nad twoimi zasługami na forum... ale przestrzegam cię, że przeleciałem prawie wszystkie opcje w panelu admina i jak na razie nic pomocnego (czegoś, co przywróciłoby zagubione tematy) nie znalazłem. ;/

Wracając do meritum sprawy - o czym będzie forum? Mamy brnąć dalej w slayowy PBF, zmienić kierunek na bardziej overall, o Slayersach, czy może ogólny o M/A? Myślę, że o tym najbardziej trzeba byłoby się zastanowić.
Syrio
Syrio
Doktor dziennikarstwa

Liczba postów : 88
Age : 32
Location : Temple Of The Dog
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Li 29/6/2008, 14:07

Jestem za forem m&a z pbfem.
Jeżeli decydujemy się na forum o Slayersach, to musimy się liczyć z tym, że takich true zwolenników tego m&a jest raczej niewiele, bo większość może odpowiedzieć "tak, oglądałam/łem, jak leciało na RTL7, bardzo mi się podobało i nic dalej nie pamiętam" i już powstało kilka.
Zwykłe forum o m&a, tak jak napisałam, będzie miało swoje plusy, bo każdy znajdzie coś dla siebie. Ale takich for jest już baaardzo dużo i trzeba znaleźć coś, przez co nasze by się wybijało w pozytywnym świetle. W tym wypadku pbf może umilić życie Wink
Tak rzecze ja
Li
Li
Bez(sz)czelna niewinność

Liczba postów : 112
Age : 33
Registration date : 16/09/2007

http://sailorli.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Asmodeusz 29/6/2008, 18:30

Aha...
Nic nie wniosę nowego to już widzę...
"To po co piszesz!" Mogą zapytać się inni...
Popieram to abyśmy zostali przy PBFie... Co do profilu A&M albo Slayers to mi wszystko jedno... Mam za sobą tyle wielkich serii anime, że nic mi chyba nie będzie przeszkadzać...
Jestem przeciwny linczowi...
Hmm, myślę, że to by było na tyle z mojej wypowiedzi...
Asmodeusz
Asmodeusz
Amant

Liczba postów : 79
Age : 32
Location : From Hell
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Lord of Nightmares 3/7/2008, 00:57

Hmmmm mimo prób, nie udało mi się znaleźć nic co przywróciło by posty. Co więcej stwierdzam, że obsługa panelu administracyjnego jest tu wyjątkowo dzika. Ciężko się w tym połapać. :/ No nic w takim razie trzeba zbudować działy od nowa, należy tylko pomyśleć co tam ma być jutro przedstawię moją propozycję bo dziś już mi się nie chce.
Lord of Nightmares
Lord of Nightmares
Filozof

Liczba postów : 84
Age : 36
Registration date : 21/11/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Lord of Nightmares 3/7/2008, 15:28

Sorry, za dual posta, ale Lay, mogłabyś spróbować tego? Myślę, że mogłoby pomóc...

http://help.forumotion.com/frequently-asked-questions-f5/how-to-restore-your-forum-as-it-was-a-few-days-ago-t9692.htm?highlight=restore
Lord of Nightmares
Lord of Nightmares
Filozof

Liczba postów : 84
Age : 36
Registration date : 21/11/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Li 6/7/2008, 11:55

Taaa, a Layla wybyła na jakiś tydzień -.-
Li
Li
Bez(sz)czelna niewinność

Liczba postów : 112
Age : 33
Registration date : 16/09/2007

http://sailorli.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Grensid 9/7/2008, 23:10

Uchuchu... Ale zadyma Very Happy
Troszkę się tutaj pozmieniało Wink
Brakuję mi działów do offtopowania, teraz to już na tym forum pozostaje mi tylko *praca* xD
Czas poodpisywać oczekującym graczom na gry ^^ Sorka, że tak długo ale jestem silnie w objęciach błogiego lenistwa Very Happy
Grensid
Grensid
WildFire

Liczba postów : 414
Age : 33
Location : PoZnAń => taka tam wiocha ;]
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Syrio 10/7/2008, 16:52

Nie wiem, jaką reakcję wywoła to, co zamierzam powiedzieć, ale jakiś tydzień temu, ni z tego, ni z owego, podczas szukania jakiegoś programu do konwersji plików AVI, wyświetlił mi się monit o wykryciu jakiegoś, paskudnego trojana. Natychmiast z jednego zrobiło się kilkadziesiąt. Odłączenie kompa od gniazdka oraz kilkakrotne przeskanowanie dysku jakoś usunęło większą część z nich. Niestety, nie usunęło to problemu pojawiania się monitu pod tytułem "Critical Error", mówiącego mi o tym, że jakiś paskudnik władował mi się do plików systemowych, co może trwale uszkodzić pamięć komputera i zaleca się natychmiastowe przeskanowanie, po czym niezależnie od kliknięcia w TAK, bądź NIE, za każdym razem przekierowywuje mnie na stronę z pod tytułem free-antivirus-scan. Jako, że nie wiadomo jak usunąć ten problem (choć doszliśmy do tego, w czym rzecz mniej więcej), komputer jak stoi, tak stoi, żeby nie kusić losu... przynajmniej na razie.

Ten nieoczekiwany problem odciął mnie od możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym. Na szczęście udało mi się wytargować stary laptop starszego, co umożliwiło mi spowrotem łączność.

LoN - spróbuję to obczaić najpóźniej do jutra, muszę najpierw posprawdzać pocztę i załatwić tym podobne sprawy
Syrio
Syrio
Doktor dziennikarstwa

Liczba postów : 88
Age : 32
Location : Temple Of The Dog
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Iedliqasiek 2/8/2008, 22:08

To moja pierwsza wypowiedź tutaj i nie wiem jak na to zareagujecie, ale chyba wszyscy wiedzą, że mimo wszystko to jednak będzie musiało się skończyć kolejną przeprowadzką...
Iedliqasiek
Iedliqasiek
Amazonka

Liczba postów : 369
Age : 33
Location : Kraków city ^_^
Registration date : 21/09/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach