PBF o anime The Slayers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zapisy do Grensida

5 posters

Go down

Zapisy do Grensida Empty Zapisy do Grensida

Pisanie by Grensid 18/9/2007, 16:08

A więc Grensid, zaprasza do świata Shiranoh ^^

Tutaj zamieszczam wzór karty postaci, którą należy stosownie wypełnić, jeśli chce się być moim graczem Wink

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Imię&Nazwisko:

Rasa:
Leśny Elf - Elf Szlachetnej Krwi - Mroczny Elf - niziołek - krasnolud - ork - goblin- hybryda/wynaturzenie/mutant/zmiennokształtny/cud-nie-wid zwał jak zwał coś nienaturalnego xP

Klasa:

Wzrost:

Waga:

Ekwipunek:
#

Stan konta:*

Zaklęcia:*


Opis postaci:

Historia postaci:

-------------------------
* - te miejsca wypełnia GM po zapoznaniu się z kartą.
# - jeśli ktoś przecholuje z ekwipunkiem, bądź uznam, że jest on w jakiś sposób nieodpowiedni inforumję, że zaprowadzę w nim zmiany!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nie wymagam jakiejś szczegónie długiej historii postaci, oraz jej opisu na 5 stron, ale chcę by karta postaci kandydata na gracza była rzeczowa i zawierała to co najważniejsze. Enjoy fun! ^^ |m|
Grensid
Grensid
WildFire

Liczba postów : 414
Age : 33
Location : PoZnAń => taka tam wiocha ;]
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Zapisy do Grensida Empty Re: Zapisy do Grensida

Pisanie by laska 21/9/2007, 18:07

Imię&Nazwisko: Satin

Rasa: Pół elf/Pół człowiek
Klasa: Wojownik

Wzrost: 180

Waga: 74

Ekwipunek: długi miecz, hubka i krzesiwo, suchy prowiant

Stan konta:*

Zaklęcia:*


Opis postaci: miły, cierpliwy, niestroniący od walki, ,msciwy,

Historia postaci:Urodzony w małej wiosce w królestwie Avonel. jego ojciec był Elfem Szlachetnej Krwi a matka czlowiekiem, ojciec po narodzinach dziecka odszedł. Majacy jedynie 3 latka Satin stracił matke podczas najazdu Bandytow na rodzimą wioske, został przygarniety i wychowany przez bylego żołnierza, majacy teraz 20 lat Satin zamierza wyruszyc w swiat.
laska
laska

Liczba postów : 353
Location : dziura pod wawa
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Zapisy do Grensida Empty Re: Zapisy do Grensida

Pisanie by Grensid 24/9/2007, 16:02

Czuj się przyjęty ^^ Prosiłbym jeszcze tylko rozwinąć opis postaci, ponieważ gdyż, mało wiem o jej wyglądzie ;P
Grensid
Grensid
WildFire

Liczba postów : 414
Age : 33
Location : PoZnAń => taka tam wiocha ;]
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Zapisy do Grensida Empty Re: Zapisy do Grensida

Pisanie by Li 12/10/2007, 21:50

Hehehehehe >D Tak, UW, już to Tobie zapowiadałam. Oto nadszedł ten dzień....
Li pragnie się zapisac się na gracza u Grena i oto jej karta! :O

Imię&Nazwisko:Aine Jannath

Rasa: Pół elf(człowiek+leśny elf)

Klasa: mag

Wzrost: 172

Waga: 59

Ekwipunek: sztylet, suchy prowiant, proca, pociski do procy

Opis postaci: Dominują u niej cechy charakteru typowe dla ludzi niż dla elfów(przez to, że była wychowywana wśród ludzi). Miła i uczynna, chociaż bywa wybuchowa i wyjątkowo kapryśna. Już od najmłodszych lat wykazywała się dociekliwością i sprytem. Nie przepada za towarzystwem ludzi.
Urodę zdecydowanie odziedziczyła w większości po matce. Wyglądem przypomina bardziej elfkę - rzucająca się w oczy, wyższa od rówieśników, posiada szlachetne i łagodne rysy twarzy, lekko skośne i dłuższe niż u przeciętnego człowieka uszy. Ma sięgające do uszu złote włosy i zielone oczy(nie, nie sięgające do uszu xD)
Historia postaci: Do swoich 19tych urodzin żyła w Forcie Avon z ojcem i swoją przybraną matką i młodszym bratem (wszyscy są ludźmi). Niewiele wiedziała o swojej prawdziwej matce ani o tym, gdzie sie urodziła etc. Ojciec wysłał ją na szkolenie magiczne do porządnego nauczyciela w Forcie Avon. Tam co nie co dowiaduje się o kulturze leśnych elfów Po ukończeniu swoich 19tu lat Aine, która miała już serdecznie dość swojej przybranej matki(która traktowała Aine jako "wyrzutka") postanawia opuścić swój rodzinny kraj - m.in udać się w rodzinne strony swojej prawdziwej matki i przeżyć prawdziwą przygodę Razz

I co Ty na to? Smile


Ostatnio zmieniony przez dnia 13/10/2007, 12:49, w całości zmieniany 3 razy
Li
Li
Bez(sz)czelna niewinność

Liczba postów : 112
Age : 33
Registration date : 16/09/2007

http://sailorli.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Zapisy do Grensida Empty Re: Zapisy do Grensida

Pisanie by Grensid 13/10/2007, 12:26

Te jedno zastrzeżenie już powiedziałem na gadu, szanowna UW ^^" Nie jestem w stanie przyczepić się do niczego więcej, bo karta postaci jest udana ^^

A więc, witam w świecie Shiarnoh Li Wink
Grensid
Grensid
WildFire

Liczba postów : 414
Age : 33
Location : PoZnAń => taka tam wiocha ;]
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Zapisy do Grensida Empty Re: Zapisy do Grensida

Pisanie by kath 3/11/2007, 12:03

no cześć =]

imię : Elohim
rasa : elf szlachetnej krwi
profesja : wojowniczka
wzrost : 165 cm
waga : 50 kg
ekwipunek : łuk, strzały, strzały zatrute, miecz, sztylet, urok osobisty =]
opis postaci :
wywodzę sie z królestwa elfów szlachetnej krwi. moja dusza to dusza wojowniczki pragnąca przygód i poznania świata. opuszczając królestwo elfów porzuciłam swoje nazwisko i jestem znana jako Elohim. ubrana zawsze w czerń nocy. płaszcz, koszula, spodnie. buty - czerń. oczy brązowe, włosy długie czarne. łuk koloru srebrnego w dzień lśniący w słońcu, nocą ciemniejszy niż mrok. strzały z najlepszej jakości drewna. grot cienki szpiczasty dobrze wbijając sie w przeciwnika. dla specjalnego gościa strzały zatrute. grot zamoczony w śmiertelnej truciźnie zabija w przeciągu chwili. z charakterku rządna przygód , ale spokojna. kiedy ktoś zajdzie mi za skore potrafię pokazać pazurki i zabijać w cierpieniu. bardzo lubię chodzić, kocham góry.
mistrzu gry pytaj o co chcesz. a i gustuje w długowłosych wojownikach =]


Ostatnio zmieniony przez dnia 3/11/2007, 12:28, w całości zmieniany 1 raz
kath
kath

Liczba postów : 15
Location : tam gdzie diabeł mowi dobranoc
Registration date : 27/10/2007

Powrót do góry Go down

Zapisy do Grensida Empty Re: Zapisy do Grensida

Pisanie by Grensid 3/11/2007, 12:23

Osz, witam Kath... (w końcu xD) ^^
Rzecz jasna karta postaci do przyjęcia, o czym już wspominałem w budzie Wink

A więc zapraszam, zaraz będziesz miała grę ^___~
Grensid
Grensid
WildFire

Liczba postów : 414
Age : 33
Location : PoZnAń => taka tam wiocha ;]
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Zapisy do Grensida Empty Re: Zapisy do Grensida

Pisanie by FallenPhoenix123 30/11/2007, 17:51

To moja karta postaci Smile
..................................................................................

Jmię : Shayera
Rasa : Człowiek
Klasa : Czarodziejka
Wzrost : 1,82
Waga : 60 kg
Ekwipunek : Sakiewka na pieniądze , magiczna laska

Opis postaci : Długie białe do kolan włosy , jedno czarne pasemko które otrzymała w wyniku poprzednich zdażeń . Zazwyczaj nosi czarną długą suknie z gorsetem i rozszeżanymi rękawami z rozcięciem . Buty czarne o wyglądzie baletek lub glany do kolan . Na szyji nosi srebrny ankh . Przy sukni ma pas do którego nosi przypiętą sakiewkę na pieniądze .

Charakter : Jest miłą i sympatyczną osobą o walecznym sercu . Nienawidzi kiedy ludzie oceniają ją po wyglądzie a nie po tym co ma w sercu . Jest nie ufna co do mężczyzn , lecz nie przeszkadza to jej w relajach z ludźmi .

Historia postaci : Shayera była niegdyś zwykłym człowiekiem . Od czasu swoich narodzin mieszkała w małej pięknej wiosce . Prowadziła zwyczajne życie , nie przejmując się sprawami " wielkiego świata " .
Pewnego dnia wszystko miało się zmienić . Jej wioskę odwiedził czarnoksiężnik , któremu Shayera się naprzykrzyła .
Ten , rzucił na nią klątwę . Od tej pory każdy mężczyzna zakochany w niej miał umrzeć w cierpieniu . Efektem klątwy stały się białe włosy , po dawniej kruczoczarnych włosach zostało tylko pasemko oraz nie opanowane w pełni umiejętności magiczne . Shayera opuszcza wioskę i wyrusza w nieznane by odnaleść sposób na złamanie tej klątwy .
FallenPhoenix123
FallenPhoenix123

Liczba postów : 16
Registration date : 28/11/2007

Powrót do góry Go down

Zapisy do Grensida Empty Re: Zapisy do Grensida

Pisanie by Grensid 2/12/2007, 18:02

Gra została Ci już stworzona ^__^
Zapraszam Wink
Grensid
Grensid
WildFire

Liczba postów : 414
Age : 33
Location : PoZnAń => taka tam wiocha ;]
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Zapisy do Grensida Empty Re: Zapisy do Grensida

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach