PBF o anime The Slayers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gra Anilo

Go down

Gra Anilo Empty Gra Anilo

Pisanie by Syrio 17/9/2007, 23:22

GM: Nie, nie oglądałem Mulan, ale to było w Japonii, nie w świecie fantasy. ;P

- Dobra, załóżmy, że jesteśmy konkubinami księcia. Idziemy do bramy i mówimy to strażnikom. Oni nam nie wierzą i nie wpuszczają nas. Co robimy? ._.*

Fi: - Raczej miałam na myśli udawanie konkubin po dostaniu się do zamku. X_X


(Mulan miała akcję w Chinach X_X)

GM: (pomerdało mi się. ^_^*)

- Najpierw, trzeba się do tego zamku, jakoś dostać, moja droga elfko. _^_* A żeby to robić, trzeba albo oszukać straż, albo znaleźć tajne przejście, którym po cichu, znajdziemy się w środku i uciekniemy. ;P

Fi: -jestem za tajnym przejściem. Choć zawsze można samemu zrobić sobie tajne przejście ^^

GM: - Tak, oczywiście, że można sobie zrobić. Tylko wysadzenie muru fireballem, nie byłoby dość dobrym rozwiązaniem. _^_* Chyba, że masz jakiś inny pomysł. ;P

Fi: -nie no... może nie tyle na zrobienie a spróbowanie odnalezienia... Można popytać zwierząt (i tu wkraczają du-idyczne zdolności xD)

GM: Luna popatrzyła się na ciebie, z dość dziwną miną. O ile komunikacja ze zwierzętami, dla elfa jest sprawą oczywistą, to dla człowieka, który w ogóle nie spotkał elfa, wydaje się dość ekstrawaganckim pomysłem.
- Rób, co chcesz: byle byśmy wyszły z tej hecy, całe i przy odrobinie szczęścia, z cięższymi sakwami. Ja uważam, że jeśli mamy się tam dostać, powinnyśmy zostać w tym mieście tak, z kilka dni, by wybadać sprawę i przede wszystkim, upewnić się, że Ali, naprawdę tam jest.
Syrio
Syrio
Doktor dziennikarstwa

Liczba postów : 88
Age : 32
Location : Temple Of The Dog
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach