PBF o anime The Slayers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

First of all...

Go down

First of all... Empty First of all...

Pisanie by Syrio 16/9/2007, 18:38

Nie jestem jakimś nocnym koszmarem i prowadzone przeze mnie gry, są zwykle (w większości przypadków) totalnie lajtowe. Niestety (bądź na całe szczęście) wymagam kilku, niezbyt restrykcyjnych rzeczy.

1) Karta postaci powinna być, choć w minimalnym stopniu, rozbudowana, by gra była prowadzona w miarę przyzwoicie i składnie.
2) Klimatyczna gra - żeby nie było, że nekromanta nagle zaczął życzyć wszystkim miłego dnia. Suspect
3) U mnie nie ma opcji, że postać NIE może umrzeć. Jeszcze się to nie zdarzyło, lecz jeśli ktoś rzuci się na stado smoków, bądź będzie w zasięgu Dragon Slave, istnieje możliwość, że może tego nie przeżyć. Twisted Evil
4) Proszę, bez tekstów, typu "Odpisz mi na grę", nawet jeśli spóźniam się z odpisaniem kilka miesięcy. Jestem teraz w I klasie Liceum i nie mogę już sobie pozwolić na akcje, typu przychodzenie do szkoły bez prac domowych, czy nie uczenie się. Matura już, tuż-tuż, jednak postaram się odpisywać w miarę często. _^_*
5) Gra ma na celu przede wszystkim dobrą zabawę i wcale nie wymagam jakichś super-rozbudowanych tworów literackich, czy czegoś w tym stylu. Chillout, pozytywne wibracje i dobre chęci - to się liczy.

W grze używam systemu monetarnego 1 szt. złota = 10 szt. srebra = 100 szt. miedzi. , żeby się nikt nagle nie zdziwił.

Z wszelkimi pytaniami, proszę w Prywatnych Wiadomościach, bądź w Shoutboxie, jeśli będę dostępny.
Syrio
Syrio
Doktor dziennikarstwa

Liczba postów : 88
Age : 32
Location : Temple Of The Dog
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach