PBF o anime The Slayers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

+6
Hiro
Fi
Li
Lord of Nightmares
Layla
Syrio
10 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Czy forum powinno zostać zamknięte?

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Vote_lcap0%Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Vote_lcap100%Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Vote_rcap 100% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 1
 
 

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Asmodeusz 5/8/2008, 11:22

To będzie dziwne.
Asmodeusz
Asmodeusz
Amant

Liczba postów : 79
Age : 32
Location : From Hell
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Iedliqasiek 5/8/2008, 18:57

I trochę już męczące, a;e jak widać nie ma innego wyjścia...
Iedliqasiek
Iedliqasiek
Amazonka

Liczba postów : 369
Age : 33
Location : Kraków city ^_^
Registration date : 21/09/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Lord of Nightmares 10/8/2008, 16:12

Kolejna przeprowadzka, to pomysł poroniony, spójrzmy prawdzie w oczy forum padło i tyle. Co jakiś czas ktoś tu jeszcze zajrzy z sentymentu, ale prawda jest taka, że mimo pięknych słów "Zrób reformę" "Ratujmy nasz PBF" wszyscy mają to już od pewnego czasu głęboko w dupie. Śmierć forum to nie jest winna ani Syria ani innych modów czy adminów tylko nas wszystkich, bo już od dłuższego czasu nikt tu nawet nie zagląda a co dopiero wypowiada się lub reorganizuję.

Dodałem nowe działy w ostatniej próbie odratowania forum (bo nikt inny nie kwapił się by to zrobić), jeżeli to nie pomoże, forum będzie trzeba zamknąć i skończyć z nim definitywnie.
Lord of Nightmares
Lord of Nightmares
Filozof

Liczba postów : 84
Age : 36
Registration date : 21/11/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Shaker 10/8/2008, 17:46

Ja tu praktycznie dzień w dzień zaglądam, jednak aktywność użytkowników jest znikoma ;/
Dzięki Lord of Nightmares. Może po dodaniu nowych działów coś da... bo prawdę mówiąc mała była aktywność gdyż same gry zostały Wink
Shaker
Shaker

Liczba postów : 159
Age : 34
Registration date : 01/11/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Iedliqasiek 10/8/2008, 23:28

Ja też jestem codziennie...
Ale myślę, LoN, że niestety masz rację...
Iedliqasiek
Iedliqasiek
Amazonka

Liczba postów : 369
Age : 33
Location : Kraków city ^_^
Registration date : 21/09/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Shaker 11/8/2008, 11:40

Ja nie chcę końca ;( .... zwłaszcza, że zdałem test na GM XD
A tak bardziej poważniej ... szkoda rezygnować z tak wspaniałego forum, dzięki któremu my wszyscy się poznaliśmy i na którym zostawiliśmy cząstkę naszego życia przesiadując na nim godzinami ...
Może to jest jakaś wakacyjna trauma, że ludzie są mało aktywni... a może ludzie mają już dość offtopowania XD
Przyczyn może być dużo, jednak nie pozwólmy by to forum umarło Smile
Shaker
Shaker

Liczba postów : 159
Age : 34
Registration date : 01/11/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Iedliqasiek 11/8/2008, 17:43

Heh...znam forum o tematyce końskiej, które utrzymuje się (jak narazie Wink ) dzięki trzem osobom ^^
Wystarczą dwie osoby, żeby forum można było nazwać "żywym" Razz
Po jakimś czasie, zwłaszcza teraz, gdy powstało Slayers Evolution, może jakimś cudem przywędruje tu ktoś nowy.
Trzeba mieć nadzieję i czekać.W ostateczności trzeba się będzie pożegnać...
Iedliqasiek
Iedliqasiek
Amazonka

Liczba postów : 369
Age : 33
Location : Kraków city ^_^
Registration date : 21/09/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Shaker 18/8/2008, 18:08

Na forum jest coraz gorzej ;/.... może ma ktoś jakiś pomysł na temat, który ruszy na nowo starego dobrego PBF-a ?
Shaker
Shaker

Liczba postów : 159
Age : 34
Registration date : 01/11/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Iedliqasiek 18/8/2008, 22:51

Trzy osoby tu wchodzą ostatnio... =_=
Iedliqasiek
Iedliqasiek
Amazonka

Liczba postów : 369
Age : 33
Location : Kraków city ^_^
Registration date : 21/09/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Hiro 28/8/2008, 10:43

Ja też wchodzę, tylko na wyjeździe byłam. Wypraszam sobie. D:
No ale co racja, to fakt... nie za dobrze to wygląda.
Hiro
Hiro

Liczba postów : 355
Age : 32
Location : Skądże! D:
Registration date : 21/09/2007

http://www.silven-avinen.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Iedliqasiek 29/8/2008, 10:46

Lay wraca dopiero pod koniec sierpnia, a potem wszyscy będą zajęci szkołą :/
Ale może sam fakt, że będziemy w domach sprawi, że ktoś będzie tu wpadać...
Iedliqasiek
Iedliqasiek
Amazonka

Liczba postów : 369
Age : 33
Location : Kraków city ^_^
Registration date : 21/09/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Layla 8/9/2008, 22:24

Nie chcę alby to zabrzmiało przykro ale muszę to powiedzieć: I ty w to wierzysz?
Forum padło i nie będzie już tak jak kiedyś.
Zostawiam je do waszej dyspozycji, może zerknę tutaj raz na jakiś czas. Jeśli uznam, że NAPRAWDĘ padło, to zamknę.
Gdyby ktoś chciał ze mną w tej (lub innej) sprawie pogadać, moje gg znacie : 1841350

Powodzenia
Layla
Layla
mała Lady Punk

Liczba postów : 348
Age : 32
Location : Kaer Morhen
Registration date : 15/09/2007

https://slayerspbf.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Iedliqasiek 9/9/2008, 15:52

Lay...nie obraź się, ale jesteś ostatnia osobą tuta, która mogła to tak olać ^^'''
Iedliqasiek
Iedliqasiek
Amazonka

Liczba postów : 369
Age : 33
Location : Kraków city ^_^
Registration date : 21/09/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Layla 9/9/2008, 16:10

Masz racje, ale ja straciłam wszelką nadzieję, po tym jak to forum zostało zabite.
A "respirator" w postaci kilku userów długo nie pociągnie.
Layla
Layla
mała Lady Punk

Liczba postów : 348
Age : 32
Location : Kaer Morhen
Registration date : 15/09/2007

https://slayerspbf.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Iedliqasiek 10/9/2008, 13:25

No to w takim razie miło było was poznać ;_;
Iedliqasiek
Iedliqasiek
Amazonka

Liczba postów : 369
Age : 33
Location : Kraków city ^_^
Registration date : 21/09/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Shaker 10/9/2008, 21:32

Ale się narobiło .....
Czyżby wszyscy wydorośleli i nie chcą już wchodzić na forum? XD

Może trzeba zrobić jakąś reklamę, by przyciągnąć nowych userów?
Shaker
Shaker

Liczba postów : 159
Age : 34
Registration date : 01/11/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Iedliqasiek 10/9/2008, 21:57

Wczoraj o tym myślałam, rozmawiałam, konsultowałam...odpada :/
Iedliqasiek
Iedliqasiek
Amazonka

Liczba postów : 369
Age : 33
Location : Kraków city ^_^
Registration date : 21/09/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Shaker 26/9/2008, 21:04

Tak siedzę w domu i się nudzę i tak myślami zawędrowałem na PBF ^^ i tak sobie myślę, żeby zmodernizować pbf tak, żeby gry prowadzone były nie tylko o tematyce slayersów. Dobrze byłoby gdyby były gry o różnych anime. Być może przyciągnęłoby to więcej ludzi. Co o tym myślicie?
Shaker
Shaker

Liczba postów : 159
Age : 34
Registration date : 01/11/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Lord of Nightmares 4/10/2008, 11:59

Do kogokolwiek, kto zablokował wszystkie fora.

Wybacz, jeżeli przekroczyłem moje kompetencje otwierając ten temat, ale uważam, że użytkownicy powinni mieć choć minimalną możliwość wypowiedzenia się dopóki forum nie zostanie ostatecznie zamknięte.
Lord of Nightmares
Lord of Nightmares
Filozof

Liczba postów : 84
Age : 36
Registration date : 21/11/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Grensid 4/10/2008, 18:38

Shaker napisał:Tak siedzę w domu i się nudzę i tak myślami zawędrowałem na PBF ^^ i tak sobie myślę, żeby zmodernizować pbf tak, żeby gry prowadzone były nie tylko o tematyce slayersów. Dobrze byłoby gdyby były gry o różnych anime. Być może przyciągnęłoby to więcej ludzi. Co o tym myślicie?

Syrio prowadził gry nie tylko w świecie Slayers, ale także w swoim dziele Ciraeth, ja z kolei piszę wyłącznie gry w świecie Shiranoh o którym miałem/mam zamiar pisać sagę fantasy o ile starczy mi kiedyś tego natchnienia x.x'
WielebnyB w jeszcze inszym świecie prowadził gry (nie doszedł do końca testów)... Jeszcze był ARek, osobliwość z rozległą wyobraźnią i szczerością nie znającą granic http://www.slayerspbf.fora.pl/zapisy-do-gm,4/gm-arek,1573-20.html ^^
Ale koniec końców, fakt... Może gry prowadzone w innych anime przyciągnęłyby tu kogoś, ale skąd znaleźć teraz GM którzy by się tym zajęli? :p

A tak na stronie to...
Lord of Nightmares napisał:uważam, że użytkownicy powinni mieć choć minimalną możliwość wypowiedzenia się
a ilość zamkniętych działów mówi sama za siebie.
Ktoś tu przestaje się liczyć z pozostałym, może i obumarłym ciałem tego forum i znowuż robi wszystko jedynie po swojemu... Szczerze mówiąc, nie widzi mi się taka postawa. Syrio albo Lay, któreś z Was za tym stoi, bo kto inny? :3

Layla napisał:Masz racje, ale ja straciłam wszelką nadzieję, po tym jak to forum zostało zabite.
A "respirator" w postaci kilku userów długo nie pociągnie.
Tak mi się przypomina moje małe schorzenie na punkcie LineAge][, gram od 2 lat na servie Fortuna...
Ten serw był już w grobie, dosłownie! A właśnie taki mały "respirator" wygrzebał to miejsce nie tyle co z grobu, ale i postawił na troszkę na piedestale... Wierz mi jak słyszę takie słowa poddanej to robi mi się żal, czasem i wstyd za takie osoby... -.-'
Porzuć sprawę samej sobie to napewno upadnie, proszę bardzo uciekaj, zostaw to wszystko na pastwę losu... Ale jeśli wciąż walczysz, jeśli nie dajesz za wygraną, to do czegoś dojdziesz, nawet jeśli nie jest to efektowne to jednak COŚ, o co było warto się trudzić xP

Forum zostało zabite... Ale przez kogo? Któż zadał ten cios, który sprowadza nas do dzisiejszej sytuacji?

Przypomina mi się przeprowadzka właśnie w te progi... Nie liczyłaś się z tym, że stracisz kilka osób, które odgrywały 'przynajmniej' moim zdaniem ważną rolę w ciele tego forum, nie liczyłaś się wtedy ze stratami... Teraz z kolei chcesz zamknąć forum bo rzekomo "upadło", sorka ale... Masz babo placek Razz Możesz konsekwetnie raz kolejny zamknąć sprawę w swoim stylu, mówiąc 'papa', albo podtrzymywać tę słabą egzystencję, która co by nie było ZASŁUGUJE NA ŻYCIE. Można było tego uniknąć, albo raczej można to było przeżyć w liczniejszym gronie na http://www.slayerspbf.fora.pl/ jak czuję, byłoby to wtedy dużo łatwiejsze i lepsze... Ale na to już za późno...
Jak to wyraziłem jakiś rok(?) temu, przeprowadzka to nie rozwiązanie naszych problemów, ale kto się wtedy z tym liczył, po prostu zablokowano wszystkie tematy i fin. Byłem ostatnią osobą, która zdąrzyła cokolwiek napisać na forum gdy te było blokowane http://www.slayerspbf.fora.pl/gm-grensid,30/gra-debrena,1605-160.html
I w ten sposób po przeprowadzce nasze forum przestało funkcjonować tak jak kiedyś... Bo została zniszczona forumowa wolność słowa i swego rodzaju demokracja ^^
Chyba zacznę sobie kopiować wszystkie prowadzone gry, wszystko co tutaj i tam zamieszczałem i gdzieś to sobie na stałe zachowam... Tak, poprzez sentyment do dawnych czasów i tego co straciliśmy... Bo tutaj... Sytuacja robi się kurewsko niepewna -.-
Pozdro,
z uszanowaniem
takie jest moje zdanie, nikt mi go nie odbierze
Wasz Gren
Grensid
Grensid
WildFire

Liczba postów : 414
Age : 33
Location : PoZnAń => taka tam wiocha ;]
Registration date : 16/09/2007

Powrót do góry Go down

Reorganizacja forum - PROPOZYCJE - Page 2 Empty Re: Reorganizacja forum - PROPOZYCJE

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach